O nas

Przedstawiamy się

Fifteen spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest firmą szkoleniową świadczącą usługi najwyższej jakości w oparciu o zaangażowanie pracowników, wysokie kompetencje i wzajemne zaufanie. Współpracujemy na stałe z ponad 200 ośrodkami szkoleniowymi na terenie całego kraju i Europy. Posiadamy doświadczenie poparte referencjami oraz podziękowaniami wielu firm i instytucji. Wykorzystując nasze doświadczenie i odpowiadając na potrzeby naszych klientów rozpoczęliśmy świadczenie usług doradczych z zakresu pozyskiwania i rozliczania dotacji unijnych oraz doradztwa personalnego. Posiadamy wiedzę i bogate doświadczenia funduszowej dekady w Polsce. Jesteśmy wyspecjalizowani w tematyce funduszy europejskich i wierzymy w ogromne możliwości, jakie otwiera Nowa Perspektywa Unijna na lata 2014-2020.

Naszym klientom zapewniamy doświadczony personel, specjalistów i praktyków w swoich dziedzinach oraz kompleksowe wsparcie w zakresie rozliczeń dotacji unijnych, usługi wsparcia zarządzania projektem, pełnej realizacji projektów, realizacji wybranych działań projektowych, doradztwa przy wybranych elementach projektu, wsparcia merytorycznego, personalnego, technicznego, analizy ryzyka, a także pomoc w wadliwie realizowanych projektach. Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia oraz Bazy Usług Rozwojowych prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Jakość naszych usług została potwierdzona międzynarodowym certyfikatem TGLS® Quality Alliance, który nadawany jest instytucjom szkoleniowym spełniającym wysokie standardy nauczania i wybierającym najwyższej klasy materiały szkoleniowe.

Oprócz doświadczenia unijnego organizujemy także szkolenia komercyjne skrojone na miarę potrzeb naszych Klientów. Szkolenia te mają na celu wyposażenie uczestników w wiedzę i umiejętności niezbędne w procesie podnoszenia ich konkurencyjność na rynku pracy. Każda z naszych propozycji szkoleniowych jest dostosowana pod względem czasu trwania szkolenia jak i zawartości merytorycznej do odbiorców i do zgłoszonych przez Państwa potrzeb. Zajmujemy się również przygotowaniem i dostarczaniem materiałów dydaktycznych i szkoleniowych, w szczególności wykorzystywanych przy realizacji projektów unijnych. Dzięki konkurencyjnym cenom, jesteśmy w stanie zapewnić materiały zgodne z wymogami projektu oraz preferencyjne warunki płatności.

Prowadzimy akredytowany Ośrodek Egzaminacyjny The Global Language System®. Realizujemy egzaminy z zakresu języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego na terenie całej Polski w miejscu wskazanym przez Klienta. Egzamin w standardzie TGLS® zgodny jest z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (Common European Framework of Reference for Languages – CEFR). Zatwierdzony jest przez Radę Europy i zalecany przez Unię Europejską.

Nasi pracownicy stanowią współcześnie najistotniejszy zasób strategiczny firmy i decydują o naszej przewadze nad konkurencją.

NA NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ SKŁADA SIĘ: